אודות החברה

חברת דלתות מצדה מתמחה מזה כ 25- שנה בענף דלתות הפלדה לבנייה פרטית, ציבורית ומוסדית. הידע רב השנים שנצבר אצל בכירי החברה הפעילים בענף למעלה מ- 40 שנים, איפשר את הקמתו של מערך ייצור הדלתות שניחן בדיוק מרבי ובבקרת איכות גבוהה.
דלתות מצדה” מייצרת מגוון רחב של דלתות: דלתות פלדה דקורטיביות, דלתות נפחות המיוצרות ביד אומן, דלתות חסינות אש, דלתות אקוסטיות, דלתות אש מבוקרות, דלתות מוסדיות ודלתות פח ורפפה. מוצרי החברה מיוצאים ללמעלה מ- 15 מדינות ברחבי העולם במקביל להרחבת השוק המקומי.
חברת “דלתות מצדה” מעניקה פתרון איכותי לכל פתח בבית, מתאימה כל דלת ודלת לאופי הבית ולעיצובו בהתייחס לקווי המבנה הקיימים בשטח ובהתאם לטעמו של הלקוח, בין אם מדובר באנשים פרטיים, מהנדסים, ארכיטקטים, אדריכלים ומעצבי פנים, או מוסדות וקבלנים. הדלתות של “דלתות מצדה” משלבות עוצמה, חדשנות, בטיחות ויופי שנשענים על ידע עשיר, יצירתיות ובקרת איכות גבוהה מאוד המעוגנת בתקן מפמ”כ 27 בדרגת הבטיחות הגבוהה ביותר של 3 כוכבים, תו תקן לדלתות אש ת”י 1212 ו- ISO9000 - תו תקן המתייחס לתפיסת השירות המתקדמת והידידותית של “דלתות מצדה”.
השירות שלנו ב”דלתות מצדה” הוא אישי ומקצועי. הוא מתחיל בשלב ההתעניינות של הלקוח, ממשיך ביעוץ לאורך כל תהליך הרכישה, עובר דרך אספקה אחראית בזמן הנקוב ובא לביטוי גם בהתקנה מוקפדת ומדויקת.
ההצלחה של חברת “דלתות מצדה” נובעת ממוניטין רב שנים של שירות מקצועי ואמין לכל המגזרים, מתן מענה אישי ורצון לשרת ולרצות את הלקוח; לכן מיטב הקבלנים, האדריכלים והמהנדסים המובילים בשוק בוחרים בנו לביצוע עבודות מורכבות.

% 0
איכות ועיצוב מושלם
0
דלתות סופקו עד כה
% 0
שירות מצוין

אפשר לעזור?

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם >>>

בחרתם דלת? מצוין!

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם >>>